Złotnik

Jakie usługi można wykonać u złotnika ?

Do najczęściej wykonywanych usług złotniczych należą: 

- naprawa uszkodzonej biżuterii

- czyszczenie biżuterii

- renowacja biżuterii

- korekta rozmiaru obrączek i pierścionków

- skracanie oraz przedłużanie bransolet i łańcuszków

- oprawa kamieni

- wymiana zamków i zapięć

- dopasowanie biżuterii według indywidualnych potrzeb

- spawanie oprawek w okularach

 

 

Nowoczesna pracownia umożliwia naprawę prawie każdego rodzaju biżuterii, nawet z oprawionymi delikatnymi kamieniami organicznymi (perły, korale itp.), które mogłyby ulec zniszczeniu przy użyciu tradycyjnych metod.

Możliwe jest dopasowanie i przeróbka biżuterii w taki sposób by jeszcze bardziej cieszyła użytkownika. Wspólnie z klientem możemy ustalić ciekawe rozwiązanie, które w najlepszy sposób spełni jego oczekiwania.


 

Ile kosztuje naprawa biżuterii ?

Kosz usługi zależny jest głównie od potrzebnego czasu i zwykle mieści się w przedziale od 20 do 100 zł. Delikatna biżuteria wymaga innego podejścia np. dodatkowego zabezpieczenia i tym samym więcej czasu. Koszt ewentualnego materiału potrzebnego do wykonania usługi rozliczany jest indywidualnie zależnie od przedmiotu pracy.

 

Ile kosztuje czyszczenie biżuterii ?

Koszt takiej usługi zależny jest od potrzebnego czasu i rodzaju biżuterii. Zwykle od 10 do 50 zł. Im większa ilość biżuterii do czyszczenia tym korzystniejsza cena. Łatwiej jest umyć i wypolerować kilka wyrobów jednocześnie niż każdy z osobna. W przypadku delikatnych wyrobów koszt usługi ustalany jest indywidualnie.


Czy można naprawić tytanowe oprawki okularów ?

Tak. W naszej pracowni możemy zespawać nawet tytan, a takie miejsce łączenia pozostawia bardzo niewielki ślad. Naprawa tytanu jest jednak znacznie trudniejsza od stali. 

 

Czy można naprawić rodowaną biżuterię ?

Tak. Posiadamy narzędzia, które pozwalają naprawić uszkodzoną biżuterię pokrytą rodem. Zarówno złotą jak i srebrną, a  miejsce naprawy pozostawia bardzo niewielki ślad.

 

Czy wykonujemy biżuterię ?

Tak. W naszej pracowni możemy wykonać dla Państwa zawieszkę blaszkę według życzenia. Wykonujemy również inną biżuterię według rysunku lub projektu klienta. Popularną usługą jest częściowa modyfikacja biżuterii, polegająca np. na przerobieniu fragmentu bransoletki na zawieszkę, kolczyki lub pierścionek, którego akurat brakuje do kompletu. W takich przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny z naszą pracownią

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl