Biżuteria na zamówienie

bizuteria na zamowienie

Jeśli masz już swój pomysł na wisiorek, prześlij go do nas, a my wykonamy projekt z wyceną. Może to być Twój odręczny rysunek, przykładowe zdjęcie lub opis wzoru. Określ oczekiwane wymiary, materiał (złoto / srebro) i kwotę, w której mamy się zmieścić. Gdy otrzymamy wytyczne, przygotujemy rysunek w skali 1:1, który po wydrukowaniu na katce A4 wygodnie można ocenić gołym okiem. Na większości wykonanej biżuterii możemy także wykonać osobisty grawerunek.

 

Zobacz przykłady biżuterii wykonanej na indywidualne zamówienie w naszej galerii - wykonane na zamówienie.

 

1. Jak przesłać zapytanie?

Najwygodniej przesłać zapytanie emailem na adres kontakt@grawissimo.pl. Można w ten sposób załączyć rysunek, przykładowe zdjęcie, link lub opis, które ułatwiają nam przygotowanie projektu. Na początku dobrze też ustalić szczegóły telefonicznie. Oszczędza to sporo czasu i pozwala uniknąć pomyłek gdy opis jest niejednoznaczny. Zapraszamy także osobiście do naszej pracowni w Zawierciu. Aby realizacja przebiegła sprawnie, prosimy określić:

-o jaki materiał chodzi (złoto , srebro , srebro złocone)

-dla kogo jest kierowana biżuteria (dla kobiety , mężczyzny , dziecka)

-w jakiej kwocie mamy się zmieścić ( do 500 zł , do 1000 zł itp )

-jakiej wielkości , w jakim rozmiarze ( 3x3 cm , wielkości coś jak moneta 5zł )

-na kiedy ma być wykonana

2. Co można wykonać?

Najczęściej wykonujemy zawieszki o indywidualnym kształcie i rozmiarze. Wykonujemy także obrączki, naszyjniki i bransoletki wykorzystując dostępne aktualnie splot łańcuszków. Jesteśmy otwarci również na inne oryginalne pomysły, jak np. breloczki , przypinki do marynki, spinki do mankietu. Zamiast tworzyć listę możliwych do wykonania wzorów znacznie łatwiej jest nam odpowiedzieć na zapytanie o konkretny przedmiot którego Państwo szukają. Wtedy możemy zapropnować naszą wersję lub inny możliwie zbliżony wariant. 

3. Z jakich materiałów można wykonać biżuterię?

Pracujemy w złocie pr 585 oraz w srebrze 925. Biżuterię ze srebra możemy także pozłocić 24 złotem. W ten sposób wykonujemy na zamówienie także złocone naszyjniki.

4. Ile kosztuje biżuteria na zamówienie?

Koszt zawsze ustalany jest indywidualnie. Zależy on od czasochłonności danego wyrobu , na która składa się wykonania projektu oraz samo wykonanie. Drugą kwestią jest materiał. O ile srebro jest relatywnie tanim materiałem , to w przypadku złota rozmiar biżuterii ma już istotne znaczenie. Czy biżuteria na zamówienie jest droższa ? Tak. Wynika to z faktu, że przeważnie to pojedyńcze realizacje. W przypadku produkcji seryjnej koszt rozkłada się na większą ilość sztuk. Jeśli chcą Państwo wykonać więcej niż jeden model naraz, proszę uwzględnić to w zapytaniu. Przy wykonaniu biżuterii możemy wymagać wpłacenia zadatku. Prostsze projekty wykonujemy czasem bez wpłaty zadatku i wysyłamy za pobraniem.

5. Ile trwa wykonanie biżuterii?

Większość prac realizujemy w ciągu 5 - 10 dni. Zależy to od czasochłonnośic samego projektu jak i ilości zleceń akutalnie w kolejce. Są okresy kiedy prostszą biżuterię udaje się wykonać niemalże z dnia na dzień. Jeśli zlecenie jest pilne, warto o tym wspomnieć w zapytaniu.

6. Czy można przesłać swój materiał ?

Tak, ale dotyczy to raczej biżuterii wykonywanej ze złota. Złom złota w dowolnej postaci można przesłać na adres pracowni. Całość zostanie zbadana i przeliczona na próbę 585. Wóczas staramy się tak zaprojektować wyrób aby nie przekroczyć ilości powierzonego materiału. W przypadku srebra to praca stanowi główny koszt w cenie wyrobu, ale możemy zawsze przyjąć taki materiał w rozliczeniu.

7. Czy mogę zobaczyć biżuterię zanim zapłacę ?

Przed rozpoczęciem pracy rysujemy projekt w skali 1:1. Pomaga nam to wycenić usługę i Państwu ułatwie określenie jej ostatecznej formy. Po wykonaniu , jeszcze przed wysyłką możemy wykonać w naszym studio zdjęcia gotowej biżuterii i wysłać do oceny. Resztę kwoty można zapłacić przelewem lub przy odbiorze biżuterii. 

  

Przykłady realizacji:


 

Projekt złotej zawieszki w kształcie konia.

 

 I jego gotowa realizacja w złocie:

 

złota zawieszka koń

 


Inspiracji do wykonania biżuteri może być naprawde wiele. Poniżej wisior inspirowany dzieciącą twórczością.

Rysunek dziecięcy będący pomysłem.

 

Projekt wykonany na komputerze.

Efekt końcowy, gotowa zawieszka ze srebra

 


A oto inny ciekawy projekt. Tarcza do zegarka z grawerowanymi zdjęciami dzieci. 

 

  

Gotowa, ażurowa tarcza zamontowana w zegarku:
tarcza do zegarka z grawerunkiem

 Zobacz więcej przykładów w naszej galerii prac

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl